Katarína Tekeľová: Nedokonalý plán

Katarína Tekeľová: Nedokonalý plán

Katarína Tekeľová: Nedokonalý plán

2013 | Spoločenský román | Kvety vášne | 10.90€

Jeden deň máte všetko, na druhý je všetko inak. Na vlastnej koži to zažije aj Zuza, sebavedomá, úspešná mladá žena. Napriek varovným signálom však vykročí slepou uličkou a musí padnúť na „čuňu“, aby zistila, kde je sever. Život v luxuse sa zmení na živorenie v totálnej biede, materiálnej aj morálnej. A my s napätím sledujeme príbeh, ktorý odkrýva drsnú realitu súčasnosti. Nájdeme v ňom však aj úprimné city, bezhraničnú rodičovskú lásku, nechýba mu ani riadna dávka romantiky a dráždivej erotiky.

UKÁŽKA

Niekde v kútiku duše sa vydesila. Prečo to šampanské zareagovalo tak neuveriteľne rýchlo? Zároveň ju bezhlavo lákalo zažiť to znova. To obrovské uvoľnenie a oddanosť tej chvíli. Neopísateľné. Krásne. Veď sa milovala so svojím úžasným mužom. Spojili sa tak, že každý v miestnosti vedel − patria k sebe.

Len oni dvaja. Navždy. Teda, aj toto si Zuza myslela.

„Už si hore, ty divoška?“ ozval sa z kúpeľne Praďák. Vyzeral oddýchnutý, svieži, na rozdiel od zdochnutej Zuzy, ktorá ešte stále trpela na výpadky rovnováhy. „Za včerajšok klobúk dole! Takú som ťa ešte nevidel!“ pokýval uznanlivo hlavou čerstvo osprchovaný a prstami si upravoval mokré vlasy. „Všetci z teba žasli, slečna Horlivá!“

Zuza sa začervenala, oprela sa o vankúš a zapálila si cigaretu. Hľadela na vyfúknutý dym a stále sa snažila doplniť väčšinu puzzle, ktoré jej do skladačky ešte chýbali.

Súvisiace články:


Viac o autorovi
Katarína Tekeľová

Kúpiť knihu

Kúpiť e-knihu